ceturtdiena, 2011. gada 1. septembris

Instrumenti - Pilnīgi viens


Saka jau, ka ja pārraksta lietas, tad tās vairs neliekas tik īpašas, bet tomēr - es vienkārši vēlējos ar jums padalīties sajūtām, kuras mani tā nejauši noķēra kādā vakarā, kad miegs nepavisam nenāca un mana vismīļākā pierakstu klade bija tepat blakus :) Tu jau zini, ka jūtu uzplūdos nemēdzu rakstīt īpaši sakarīgi un pārdomāti, bet tāda es esmu, to zini!
Ieraksta nosaukums - "Cik labi ar Tevi ir neizlikties" /I.Ziedonis
Lapas drīz dzeltēs un es tām līdzi. Laiks uzvilkt sārtos gumijniekus un ļauties rudens burvībai.
Ar katru dienu vairāk es pasakos tam vīriņam, Tur Augšā, par to, ka viņš ir dāvājis man tieši tādu dzīvi, kāda tā ir. Šī dzīve, protams, nav nekāds pieneņu lauks, bet toties pilna ar vārdiem.. ar "P" vārdiem:
*pārdzīvojumi
*piedzīvojumi
*prieks
*piedošana
*pārdomas
*pieķeršanās
*pateicība
*pietāte
*palīdzība
*patika
...
Kā vislielākais pierādījums tam ir kalpojusi mana vasara. Laiks, kad esmu visvairāk pārdomājusi savu dzīves tecējumu, esmu kritusi un cēlusies ar divtik lielu sparu, esmu sapratusi ĪSTO cilvēku vērtību un to, ka oatiesi laimīga esmu tikai tad, kad iegūstu harmoniju sevī un vidē, kas ir ap mani. Bieži pieminēts arī vārds - karma- jo tā ir kā bumerangs - atgriežas tad, kad esi izdarījis kaut ko patiesi labu un no sirds!
Mēs katrs esam pelnījuši visu, kas ar mums notiek. (Iztrūkst teksts)...

Es vienkārši beidzot esmu es pati. BEZ jabkāda piejaukuma, spiediena... es esmu atguvusi sevi visos sirds dziļumos (lai arī sen uzliktā maska vēl ilgi atstāja paliekas)
Un zini, kam man ir jāsaka vis vis vislielākais paldies?
*Liktenim, kurš vienmēr visu iegriež pareizajās sliedēs, ja arī brīžiem liekas, ka sliedes ved neceļos.
*Sarunām, n-to stundu sarunām, kurās tu vari izrunāt pilnīgi un absolūti visu, kas uz sirds. Vairāk kā 5 mēnešu ilgās, nepārtrauktās sarunas mani ir salabojušas līdz visīstākajiem sirds dziļumiem. Paldies Tev, draugs, acuraugs, nezūdošā 6 gadu vērtība!
*Paldies Cēsīm -vietai, kur nodzīvota viennozīmīgi lielākā daļa vasaras. Vieta, kura salabos visas brūces, sapurinās, uztaisīs vistrakākās, piedzīvojumiem bagātākās brīvdienas un vienkārši nekad neliks vilties. (Vēlreiz paldies, draudziņ :* )
*Paldies arī cilvēkiem, nejauši un negaidīti satiktiem cilvēkiem, kas ar savu dzīvi, domām, iespaidiem ir spējuši mani iedvesmot lieliem darbiem un pievērst lietām, kurām visticamāk pašas spēkiem nekad nepievērstos.
*Paldies Tev, mana lieliskākā vasara. Paldies TEV par "P" :)

Dzīvo ar lielu ticību sev un Tu gāzīsi kalnus, tici man!


*vienmēr Tava - Anete!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru