otrdiena, 2010. gada 4. maijs

Shesgotstyle mp3.

Hei hei hei! (:
Laikam iesākšu ar mazu atkāpīti...
Tātad, manos svētkos divi lieliskie cilvēki( kas šajā ierakstā tiks pieminēti vairākkārt :D) man uzdāvināja vienu no labākajām dāvanām - pierakstu blociņu, lai varu sevi izlikt ne tikai šeit, bet arī tur - rūtaino lapiņu kaudzē! paldies Evitiņ, Edžu (:
Un jā, protams, ka es šo dāvanu lieliski izmantoju! Kad vairāk gribas izlikt savu sajūtu ar melnas tintes triepieniem pret rūtiņām, tad to veiksmīgi varu izdarīt tieši tur! Un ta nu tur jau ir sakrājušies pāris dziesmu teksti un mazliet sajūtu lidojuma! Tādēļ, šovakar nolēmu mazus citātus ielikt šeit (: žēl, ka mūždien aizmirstu uzrakstīt datumu, bet nu nekas..
*Uzdāviniet man vienu stundu miera, kad varu apkopot domas, ēnu izspēlētās lomas un samākslotos smaidus. Es gribu sajust... Tevi? Varbūt, bet ne gluži. Sajust saules staru pieskārienus, vēju matu cirtās, zāles smaržu agros rītos un Tevi sev blakus, no rīta, atverot acis!
* Kāpt vai nekāpt laivā, kas jau vienreiz nogrimusi, bet tagad gulstas salāpīta pie tavām kājām? Kur ir garantija, ka tā šoreiz izturēs? Man bail grimt! Ko darīt, ja pulkstenis dziļi tur iekšā, neliek savas kārtis priekšā?
*Aplami šķiet vārdi
Nepateiktās domas
Paskaties, ko spēju
Es sevi šodien pazaudēju!
Nu lūk, tā nu es izklaidējos iedvesmas brīžos :D Turpināsim?
Kā jau Tu zini, šīs brīvdienas bija mazliet garākas ,kā parasti! Un līdz ar to arī daudz vairāk piedzīvojumu! he he, jā, to nu nebūt netrūka :) varbūt Tev ienāk prātā jautājums - kādēļ es vienmēr rakstu par nedēļas nogalēm, bet nerakstu par darba dienām? Tas vienkārši ir tādēļ, ka darba dienās es esmu parasts darba rūķis, kam neatliek laika nekam citam kā stūresvadīšanas kursiem un skolai! Arī par mūziku esmu mazliet aizmirsusi, žēl, bet nu neko.. es apsolos pa visam drīz saņemties (:
Tātad.. laikam jāsāk ar 5dienas piedzīvojumiem - mēs , K klase devāmies uz Aizputi salidoties ar citām tāda paša novirziena klasēm! Sasodīts, tas bija lieliski (: es NEKAD nebūtu domājusi, ka ar savu klasi var tik lieliski pavadīt laiku, izdejoties, izsmieties no sirds un vēl tur dažas lietas, bet par to labāk kušs :D Savējie sapratīs, tā teikt :D Tā nu mājās bijām pavisam vēlu.. no rīta pieceļoties sev apsolījos, ka 6dienu nosēņošu mājās, sāpošā galva arī lika to apsolīt, tā nu devos uz eX sapulci, kas arī izvērtās ārprātīgi lieliska.. spēlējām lomu spēles, teātri, tik jautri sen tur nebija bijis! pēc eX, devos mājās lai fiksi paņemtu pāris lietiņas un satiktos ar Laurru ^^ viņai ir tiik foršs sunītis un vispār, viņa ir lielisks sarunu biedrs! Paldies viņai par romantisko saulrietu jūriņā ^^ Tātad, bija jau vēl, kad devos mājās. Nolēmu paskatīties kādu filmu, pagulšņāt pie Tv un tad doties gulēt.. bet vai man tas izdevās? :D protams ,ka nē! Kā tieši biju sākusi vilkt pidžammu, manu klusumu iztraucēja telefona zvans no manām ballīšmeitenēm, kuras lika man nosolīties, ka pēc 5min iziešu laukā paņemt pāris mantas.. ok.. tā nu es neko neparedzēdama devos laukā, un ,protams, ka mums ienāk prātā ideja, ka jābrauc uz Bermudām ballēties :D viņas man iedeva veselas 5min laika lai sataisītos, un ziniet? man izdevās :D tā nu mēs, paceļam paķerot vēl vienu tusētgribētāju devāmies ballēties :) tas bija super! izdejojāmies, izsmējāmies un beidzot parunāju ar sen nesatiktajiem ^^ lielisks vakara noslēgums! 1diena gan likās, ka tiks pavadīta mierīgā gaisotnē, ar ciskudrilli , Evitu un ūdenspīpi! KĀ TAD! :D protams, ka tā taču nevar, jo redz pēdējais vakars kad var paballēties! tā nu vakarā savācāmies pie Edža, lai mazliet patusētos.. nu tā pa mierīgo, tā teikt! bet kad jau ballīte kļuva mazliet karstāka- nolēmām, ka mums vajag piedzīvojumus! un pat nepaspējām attapties, kad jau braucām mašīnā tusēties tālāk. un nejau tā mazliet tālāk, bet gan apmēram 140 km tālāk no mūsu iepriekšējās lokācijas viettas :D tas bija vienkārši ideāli! ne lietus, ne vējš mūs neatturēja un jau pus1nos mēs bijām sasnieguši savu galamērķi! (: pats labākais jau bija tas, ka pašam lokācijas īpašniekam par to vēljoprojām nav ne jausmas.. lai tā arī paliek :D un un jā.. vakars pilns ar jaukiem notikumiem! ^^ tagad tikai mazliet tāda jautājuma zīmes sajūta, bet nekas.. ar to var ļoti viegli sadzīvot! Tātad - īsumā - manas brīvdienas bija pilnas ar piedzīvojumiem! kčing ^^
Lai Tev jauks miegs un neaizmirsti visu to labo, kas ar Tevi notiek, jo negāciju pasaulē pietiek, bet smaidu trūkst! buča :*

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru